| 3my098 a întrebat:

Ce planuri aveti de vara; X? Cea mai frumoasa si indrazneata idee primeste funda ceilalti voturi big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Pai totul e aranjat eu imediat dupa ce iau vacanta voi merge cu bff la bunicii ei si vom calarii inota...o saptamana apoi imediat dupa asta vom pleca in tabara tot o saptamana si ne vom distra,vom merge afara voi dormi la andreea my bff si ea la mine,vom sta acasa la ea la mine si ne vom distra, vom merge la plaja, la aquamagic bafta si vacanta placuta.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau acasa sper sa fiu angajat intr-un hipermarket si ma mai intalnesc cu niste persoane in weekend.

| ionica56 a răspuns:

Vreauu sa petreec.
Sa stau afara pana tarziu sa nu imi pese de nimic, sa merg la mare la soare, si in rest totul vine de la sine!
Take care.

| Zoet a răspuns:

Sa ma arunc de pe... bblloo...pat laughing

| deniisu a răspuns:

Pai eu am inceput in forta cu petrecrile:X.din inante de pasti o tin tot asat pana in 20.ca atunci invat. dupa ce termin examenele.merg la continuarea banchetului la cabana:X3zile dupa aia merg la o petrecere de 3 zile pentru terminare scolilove strucksi deja i 5-6 iulie,dupa aia ma ocup de prieteni,distractie,grateare iesiri,vrem sa mergem cu cortu la munte,sa dormim pe camp cand i luna plina, sa umblam noapte pe strazi sa iesim pe geam:Xsa stam pur si simplu sub un pod ca aia care nu au casa, sa ne distram toata vara:X

| Stefania96dfg a răspuns:

Tot ce se poate! Sa calaresc, sa ma duc la mare sau la munte, pe la bunica, la balci,! Poate ma dau cu parapanta cu varmiu! O sa fac in astfel incat sa fie cea mai tare vara din cate am avut! Partyyyy mereu! WWWWAAAAAAA abia astept!
Sa ai o vara la fel de WWWWWWWAAAAAAAA la fel ca am mea! Pa!

| UPT a răspuns:

Simplu... multe weekenduri la mare, si sex in mare big grin si noaptea pe plaja. big grin
Ma gandesc sa ma duc si 1-2 weekenduri la munte. Cu aceleasi planuri.winking

| Alice1122 a răspuns:

In niciun caz teme si poate cu noroc nu ma intalnesc pe strada cu profa mea de mate

| Anonima568 a răspuns:

Partyyyy laughing