| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta de vara?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt vacanta de vara am hotarat sa merg cat mai des cu prietenele mele la plaja, am sa merg o saptamana la bunici, am sa merg mult mai des la Mool si multe altele de care nu am timp acum in perioada scolii.happy

| elena a răspuns:

Deja am bilet la Cap Aurora, 7 zile, 530 lei cazarea, la sfarsitul lunii august, o camera cu 2 paturi.

lolita
| lolita a răspuns:

Vara asta nu am! imi iau vacanta cand vreau laughing din fericire.

| want2bMajestic a răspuns:

Sa plec cat mai departe d casa...

| LuS[z] a răspuns:

Multa leneveala si calatoriebig grin

| beba a răspuns:

Pentru vara vreau sa merg pentru 2-3 saptamani pe insula Skopelos, de care m-am indragostit pur si simpluhappyEste cea mai verde si cea mai prietenoasa insula pe care am vizitat-o din intreaga Grecie si in plus am acolo o gramada de prieteni care ma asteapta cu draghappy

| bibitza a răspuns:

Sa iau bacu' straight face...si apoi...sa lenevesc :-

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

In nici un caz sa plec de la inghesuiala din Bucuresti la inghesuiala de la mare. O sa stau frumusel in Bucuresti(ca or sa fie toti plecati in concedii si vacanta )si cam pe la 1 Septembrie o sa plec... nu stiu, cred ca prin Grecia.
Ba totusi cred ca o sa plec pe la Slanic Prahova dar ar cam trebui acum prin Mai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca vin acasa... abia astept o mica vacanta alaturi de familie si prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau sami castig bani de buzunar...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne stropim bine cu apa. apoi plecam la skaldat...>>>AdRYAnnA,,, DaN4iK...&ALlinTush.big grinwinking