| anonim_4396 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru ziua de maine care incepe in 15 minute maxim?

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Buna
Poi.ma trezesc, merg cu tata in oras ca am potina trebuiebig grin. apoi vin acasa intru pe TPU, mai stau pe mess, pe hi5.si dupa ies iar pe afarasmugbig grin

1 răspuns:
| alexa007 a răspuns:

Azi vreau sa dorm pana la 10. pe urma am ziua ocupata cu unele treburihee hee, iar apoi sper sa ies cu prietenii pe afara:X si uite asa trece si ziua...si incet incet se scurge viatasad