| Catenstein a întrebat:

Ce poate sa insemne daca visez ca sunt cu cineva si vreau sa il sarut dar ma respinge?
stiu ca visele arata de obicei opusul... dar nu sunt ce sa cred.:s

Răspuns Câştigător
| DianaAndreea90 a răspuns:

Poate ca te gandesti prea mult la persoana aceea.Si mie mi se intampla sa visez chestii la care ma gandesc intruna ..chiar azi-noapte mi s-a intamplat laughing)

2 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Nu neapărat arată opusul. Visele sunt reprezentări haotice ale subconştientului nostru care ne arată, de obicei, temerile sau dorinţele noastre. Tu probabil că te gândeşti prea mult la băiatul acela şi ţi-e frică să nu te respingă şi subconştientul tău ţi-a arătat asta.

| drhotzu a răspuns:

Poate ar fi timpul sa nu mai crezi in vise! sunt doar o chestie imaginata de subconstient ca sa ii dea creierului ceva de facut cat dormi... NU AU NICI O LEGATURA CU REALITATEA!