| dyutzascumpikiii a întrebat:

Ce poate semnifica poza mea care am pus-o ca poza de profil?

Ca o are fostul meu iubit la status de o vreme.
Nu mai suntem impreuna de 4 luni.
Si el mi-a dat papuci.
Dar dupa ce s-a despartit de mine a mai fost cu o fosta prietena de a lui care nu stateau deloc impreuna la scoala si a mai fost cu inca una insa nu era de la noi de la scoala.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Eyke a răspuns:

Salut, pai poze are mai multe semnificati depinde de starea emotionala a persoanei care o priveste.

De exemplu eu cred ca zice *You pulled my heart out* sau *You played with my open heart and left it to bleed*

sper ca ajuta

| Łore a răspuns:

Poza arata ca sufera dupa o anumita persoana poate tu, poate celelelte 2 fete, dar poza arata ca cineva ia frant inima sa ca acum icearca sa treaca peste suferinta!

| madalina998 a răspuns:

Inseamna ca inca il doare despartirea voastra, si ca acum ii pare rau