| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Ce porecla amuzanta, trasnita, draguta stiti?batting eyelasheshee hee

Răspuns Câştigător
| Bubiko a răspuns:

Amutradra. Ce zici? Funda!

5 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Pixofilitica sau pixy(fiindca imi placeau pixurilelaughing), pufy sau pufoasa, balonash si cam atatea imi aduc acum amintehee hee

| Nimic special a răspuns:

Pai mie mi se zicelaughing ZuziX, zizici, zuzu [ca sunt mai nebunatik blushing ]
Zapa [de la zapacitalaughingblushing ].

| deia a răspuns:

Pai porecla mea la scoala a fost "Puffy" deoarece aveam un pix cu puf in capat laughing.
Apoi : Franzelutza ( ciudat nu?rolling on the floor ). Zuzic, Milkarolling on the floor, Paula, DaDa, Tzufulici, Pufulete, Patratzel si Triunghiulet laughing.

| Urzică a răspuns:

Amuzanta: "Pitzy" sau "Paralela"
Trasnita: "Bou" sau "Alintel"
Draguta :"Dixy" sau "Yoyo"

| Dia :"> a răspuns:

Ciufi, Ciufix, Dede, Bluxiii, Armi. love struck
Funditabatting eyelashes?