| SweetBabyGirl a întrebat:

Ce postare sunt in Popcorn din ianuarie2011? Are ceva cu tokio hotel, vreun articol ceva?happy funditaaaaaabig grin

Răspuns Câştigător
| Anutza2610 a răspuns:

Nu are nimic Cu tokio hotel. Posterele sunt: twilight, rihanna, black eyed peas, the fool, luz melt, hannah montana the movie, keep out, voltay & deepside dj
megaposter- justin bieber si pe cealata parte caledarul anului 2011

4 răspunsuri:
| Anutza2610 a răspuns:

Sunt 3 poze mici cu tokio hotel

| Selenne a răspuns:

Am o colectie de postere(+mega) cu TH

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic in legatura cu tokio hotel, are cateva postere mici si unul mare cu,, regele pop``.