| Lavy a întrebat:

Ce pot face cand ma simt privita de cineva chiar daca sunt singura in casa!?
(nu accept sa dorm) big grin
cum pot scapa de acest sentiment! va rog frumos raspuns raaaaapid! funda!
scuzati categoria dar este cea mai vizualizata! happy mersi! aa! + vot...

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Pey eu ca sa nu ma simt singura si sa ma simt mai in siguranta. Dau drumul la Tv sau muzica pe PC. Si stau cu spatele lipit de canapea sau ceva de genu. Frica asta o sa dispara dupa putin timp, dar pana atunci poti sa faci asa happy