| Maria_Teo_2000 a întrebat:

Ajutor!
Dau funda
Cum sa fiu o gazda buna la o petrecere in pijamale cu 4 fete?
Am mare nevoie de sfaturi!

Răspuns Câştigător
| Iceman1234 a răspuns:

Salut! pentru petrecere in pijamale, e simplu. cautati niste filme bune pentru adolescenti, gen: if i stay, if only, the vow, endless love, etc., popcorn, niste sucuri, chipsuri, seminte, ceva dulciuri, niste muzica buna, reviste despre moda sau ce va pasioneaza.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Sa bagi pe toata lumea in seama, sa nu lasi nicio fata pe din afara, sa propui jocuri sau sa le motivezi pe ele sa propna jocuri si activitati.