| TedMosby a întrebat:

Ce pot face pentru a avea un somn linistitor is odihnitor, astfel incat a doua zi sa ma trezesc plin de forta si cu dorinta de munca? Mentionez ca am ajuns sa am insomnie... ma trezesc foarte devreme, deseori nu pot dormi mai deloc in timpul noptii...si nu mai am energie, randamentul scazand cu desavarsire.

2 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Inainte cu jumatate de ora sau o ora bea o bere chiar fara alcool poate fi si ai sa vezi dupa o saptamana cum te simti. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Inainte de culcare bea lapte, mananca vinete.
Poti bea dimineata o cescuta cu cafea, sau in timpul zilei un pic de vin.winking
Du-te la un medic/naturalist.