| AnDrEeA1133 a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca parul mai repede ca de obicei?
Funda♥

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

1. Daca iti creste mai repede, iti creste incotinuu mai repede. Deci te duci mai des la frizer. Consumi mai multi bani. E criza. O sa-ti pierzi casa si o sa ajungi pe strazi doar fiindca ai vrut o freza mai lunga laughing.
2. Exista extensii big grin. Le dai jos cand vrei si se rup la fel ca parul normal.

1 răspuns:
| MERYE a răspuns:

Pai iti poti pune extensii.dar m-ai sunt si alte moduri cum a-r fi:mananca sanatos parul are nevoie de vitamine, tine-l curat, daca ai fire deteriorate scapa de ele.