| AlinaMaria123 a întrebat:

Ce pot face sa imi creasca sanii mai repede? Dau fundaa

Răspuns Câştigător
| Hitler666MD a răspuns:

Tine minte! Exteriorul nu e important, doar interiorul. Incearca sa mananci piersici am auzit ca ajuta dar, ei cresc cu varsta, insa nu prea cred ca o sa te ajute piersicii, e important ce ai in interior nu in exterior, deci fii fericita, si daca ceva, sa nu atragi atentie la ofensele altora.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant cu silicon

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să ai RĂBDARE că vor mai creşte happy

Sânii se dezvoltă până pe la 18-20 de anişori, apoi se mai măresc/dezvoltă la/după prima sarcină.

De asemenea, e posibil ca sânii mici să fie o caracteristică fiziologică - mai ales dacă mama/bunica ta au sâni mici ( de obicei, se "moşteneşte" ).

Toate cele bune!

| pufulescu a răspuns:

Mai repede si mai mari cresc doar daca faci sex, inca nu s-au inventat alte metode dar nu te astepta la rezultate miraculoase nici asa, dimensiunile corpului sunt programate genetic.

| Khalesionfleek a răspuns (pentru pufulescu):

Mai repede in niciun caz nu cresc daca faci sex...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joacă-te cu ei.

| cameleonu05 a răspuns:

Cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru cameleonu05):

Nu te-ai prins ca are maxim 14 ani? Care e cea mai mare si sacaitoare problema a unei copilite din ziua de azi? Ca nu are "gogosi", Doamne! Si acum se apuca de sex, ca un anumit domn i-a spus ca asa se maresc. Posibil sa fie dezamagita dupa...

| Taduic a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu n-ai mai mult de 12 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Taduic):

Poate am fost rautacioasa.
Ideea copilasului de 12 ani era ca ar trebui sa se concentreze pe alte lucruri... nu pe cum ar putea sa grabeasca cresterea sanilor. Cred, totusi, ca e micuta... sanii vor creste. Daca nu e multumita de marimea lor, poate recurge, foarte usor, la augmentarea mamara. Simplu.

| doreal a răspuns (pentru anonim_4396):

Puteai si tu frumos sa-i spui ca nu si-i poate mari. Era atat de greu? Oricum ei nu ii pasa, deci cam iti pierzi timpul.

| cameleonu05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de aia am intrebat sa nu zic ceva pornache si sa imi zica vreo varsta bomba laughing da ma ana dar trebuie sa dai dovada de solidaritate si sa o sfatuiesti... dupa cum vb ai ceva ani si intrebarea care ma framanta pe mine e urmatoarea; asa prosti eram si noi cand eram mici?

| 18Marius a răspuns:

Du-te la doctor si fa-ti implanturi sau sport

| AlinaMaria123 explică:

Criticati,criticati in continuare, ca e bine ce faceti....Nu conteaza cati ani am, conteaza ca am un motiv pentru care ii vreau putin mai mari.Pace