| Alexaaaaa. a întrebat:

Ce pot face sa ma ingras? happy de obicei mananc foarte mult dar nu ma ingras niciodata, nu stiu ma simt prost cand vad ca sunt asa de slaba si alte fete arata bine. Poate imi dati voi niste sfaturi... thinking (am 1.65 si 45 kg si. am 15 ani big grin)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 61n4 a răspuns:

Ma...stai ma cunite laughing eu am 1, 56 si 42 kg laughing si am 18 ani. si tu te vaiti la 15? stai fata cuminte. imagineaza-ti cum or sa arate fetele alea care zici tu ca arata bine. mai tarziu...si i plus, fetele slabe st mai placute de baieti, o sa vezi mai tarziu si de cewinking
pupic si ai grija nu te mai subestima, bucur-te ca macar iti gasesti gaine pe masura...iti spune cineva care stie