| cinevainpanamea a întrebat:

Ce pot face sa si me regenereze parul arsde la placa fara sa ma tund, caci sunt deja tunsa scurt...

creme ceva?

Răspuns Câştigător
| LucianaaaX a răspuns:

Poti folosi Garnier (sampon si balsam) pentru parul ars si degradat.
Te poti da cu ulei de masline sau cu ulei de ricin.
Iti poti face o masca cu zeama de lamaie, 1 galbenus de ou si ulei de masline. Aplici cu jumatate de ora inainte sa iti speli parul si dupa te clatesti si te speli normal.
Noaptea til poti prinde sus intr-o codita.Astfel el va fi mai drept si nu va mai fi necesara placa.
:*

3 răspunsuri:
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Masca elseve 5 total repaire
e foarte buna, da sa folosesti si sampon aceeasi marca

| Anonim_5812 a răspuns:

Ulei de masline tinut in cap cam sase ore si spalat parul de doua ori. Va trebui sa repeti procedura zece zile consecutive pe luna

| dailydaisy07 a răspuns:

Pai incearca masca de par!