| reddytwz a întrebat:

Ce pot face singur daca ies afara? Nu prea am cu cine sa ies si chiar vreau sa ies afara, ceva idei?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Du-te si plimba-te prin parc, ia-ti o carte sau laptop si aseaza-te intr-o cafenea ceva mai linistita si citeste/cauta ceva, ia-ti o bicicleta sau role si iesi la plimbare, asa poate si poti intra cu cineva in vorba tot cu bicicleta, du-te si plimba-te printr-o zona a orasului prin care n-ai prea fost etc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din pacate nu prea multe, preferam sa counicam doar virtual sau prin like iar la greu langa tine nu e nimeni din aia 100000 de prieteni de pe Facebook, instragam, du-te la librarie, bibloteca poate gasesti ceva sau in parc, vezi de anumite grupuri care iti dau intalniri real

| Lioana a răspuns:

Ai putea sa-ti iei niste role si sa mergi in parcul de role sa te dai daca aveti asa ceva in oras. Mai poti sa joci tenis cu peretele. Ideal ar fi sa-ti gasesti niste prieteni si sa aveti activitati impreuna.

| Bogdan70001 a răspuns:

Asa eram si eu candva...pur si simplu i-ati un amic mai social, iesi cu el, cunoaste persoane noi si de aici de descurciwinking