| Dumitru_Stoica_1995 a întrebat:

Nu ma pot lasa de calculator ce sa fac si afara nu prea pot iesi cu nimeni doar singur si nu vreau sa pleatesc pentru un sport ce exerciti sau sporturi sa fac prin casa idei day funda desugir

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot stai pe calculator intra si pe aici.Iti va prinde bine.

Sursa:https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Adry05 a răspuns:

Depinde pentru ce-ti trebuie exercitii.Cauta pe Youtube, ai seturi pentru absolut orice.

| Ineys a răspuns:

Mde ce te-ai lasa de calculator? Calculatorul nu e ceva rau... Depinde ce faci tu la calculator. Daca te joci toata ziua... ar trebui sa-ti mai schimbi putin planurile. Internetul e vast si plin de informatii, de ce nu incerci sa inveti ceva, daca tot stai la calculator?