| Dyingfetus a întrebat:

Ce pot face singura acasa, plictisita, fara prieteni pe mess sau etc. Ascult muzica de 5 ore si ma si doare capul. M-am uitat si la filme. Ce mai pot face?

8 răspunsuri:
| Bogdana a răspuns:

Poti sa mergi la o plimbare in parc sa-ti mai racoresti mintea.sau poti incepe a citi o carte cu subiectul unei povesti de dragoste sau ce subiect iti place tie ft mult. poti chema 1 sau 2 sau mai multe prietene la tine la o ciocolata calda si taclale.:-D:-)

| LolNope a răspuns:

Eu am acelasi lucru. Dar eu nu pot iesii ca am piciorul in ghips crying(((

| simonna a răspuns:

Sa citesi, sa faci ordine in biblioteca, sa incerci sa cauti retete pentru prajituri ca sa-ti ajuti mama de sarbatori.Sarbatori fericite!

| alyntoxic50 a răspuns:

Intra pe www.gardenpuzzle.com aici poti sa iti decorezi propriul tau spatiu. Gasesti o suma de lucruri interesante mai ales pe net.

| Zuzu_1832 a răspuns:

Buna, suzii eu iti zic ca nici eu nu am ce face dc vrei putem vb impreuna pe mess! Dc vrei si mai poti sa desenezi sa faci ceva creativ sau poti chiar sa dansezi s afci o baie calda etc!

| Cristian_9371 a răspuns:

Hi, eu as face in felu urmator : as da un parti si as lua si un Antinevralgic ( medicament, nu altceva happy ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie- dansez- desenez-citesc-si beau bere ca-mi provoaca somn.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asculta ink 5 ore muzica si ai sa vezi ca adormi