| blonda_2864 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa inteleaga persoana pe care o iubesc ca ea este viata mea

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii spui si ii arati. Ii arati mai mult si vorbesti mai putinwinking

| mgtow a răspuns:

Daca e incapatanata acea persoana nu mai merita sa iti bati capul cu ea pentru ca va continua si va continua asa.

| HBK a răspuns:

Spui ca e viata ta, insa nu cred ca stii ce ar insemna viata ta fara el, indiferent cine e el, asta inseamna ca tu nu te poti defini decat in relatie cu cineva, ca nu iti poti imagina o existenta „de sine statatoare". Exact asta trebuie sa inveti : sa traiesti cu tine insati. Cel care invata sa se simta bine cu sine se va simti bine cu oricine si oricine se va simti bine in prezenta lui. Dar asta-i o munca ce poate dura o viata.

| adRiaNOO a răspuns:

Pai ar trebui sa ii arati thot ce simti pentru ea dar cateodata iubire prea muulta dintr-o data strica fi un pic mai rece cu ea. o sa vada asta si o sa tina mai mult la tine ce nu are vrea mai mult dar daca nu vrei sa te complici, arata-i tot ce simti. funda?:d