| anonim_4396 a întrebat:

Ca orice persoana sunt suparat, dar as vrea sa stiu cum pot sa-mi fac prieteni noi care sa ma inteleaga si sa ma placa pentru cine sunt ca acum toata lumea e rea si nimeni de incredere oh go on. Si poate ca, cu timpu o sa ajung sa imi iubesc viata. happy

Va rog sfaturi plz.

1 răspuns:
| CryssCrySta a răspuns:

Depinde de stilul de viata alegeti prieteni dupa aceleasi hobbyuri si pasiuni doar acea te vor incetelege cei care sunt aproape ca tine. Si iubesteti viata ca doar una ai.