| Cornelia_2861 a întrebat:

Ce pot sa fac ca sa ma ingras?
Unii dintre colegii de la scoala zic ca's slaba ca sunt mumie, schelet ambulant, doua bete'nfipte'n fund crying
Mie imi vine sa plang.Asa e firea mea.Adica am 13 ani, si am 40 de kg.
Si nu stiu ce sa mai fac ca sa ma ingras...crying
Nu vreau sa spuna mereu aia slaba sau scheletul ilacrying
Ma simt rau. Ce sa fac?crying

5 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Nu trebuie mai cornelia sa-i bagi pe toti in seama! te cred ca nu tie bine, insa daca ai un regim alimentar bine echilibrat nu trebuie sa-ti faci probleme de ce zice vreau tampit, sau vreun fraier...ma intelegi? deci, stai linistita, manank regulat si da-le celor din jur IGGwinking

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Eu cred ca esti bine pentru varsta ta eu sunt cu un an mai mare ca tine si nu sunt decat cu cateva kilograme mai grasutza decat tine si mie pana acum nu mi-a spus nimeni asa ceva. Eu zic sa nu ii mai bagi in seama pentru ca sunt rai si sa nu le arati ca te afecteaza pentru ca ei fac lucrul asta doar ca sa te faca sa te simti prost. Daca vrei neaparat sa te ingrasi incearca sa mananci mai mult! Bafta!

| quintron a răspuns:

Pe un inel cu multe chei, intodeauna se va gasi o cheie care nu deschide nimic!
mergi la un MEDIC DE FAMLE

| Alecssandra_8257 a răspuns:

Poi parerea mea este ca esti bine la 40 de kg. dar acum nustu cum arati. Poi de preferat ar fi sa te duci la doctor si sa-ti dea el ceva bun. Dar te poti duce la farmacie sa-ti iei niste pastile de pofta de mancare! Sper ca ti-am fost de ajutor. uite id meu. daca vrei sa mai vb : ingeras. mik24

| Cornelia_2861 explică:

Bine.Nu zic toti. Dar cei care zic ma ranesc...si cred apoi ca ceilalti zic doar ca nu este asa ca sa nu ma raneasca.