| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac daca ma plictisesc de moarte?

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa iesi la plimbare, este asa de cald si frumos afara! Du-te intr-un parc la soare cu o carte in mana, citeste si relaxeaza-te.Si poate vezi pe ceva interesant!

| anss23 a răspuns:

Asculta muzicalove struck, citeste o carte, stai pe TPU, vb cu prietenii pe mess, du-te intr-un parc sa te plimbi ca e o vreme prea frumoasa ca sa stai in casa, du-te la un film cu colegii tai, uita-te la TV, intra pe youtube si cauta ce filme te intereseaza, fa curat in camera tabig grin...si eu ma plictiseschappy

| kaya a răspuns:

Stai pe mess daca nu ai cu cine vorbi iesi afara si te plimba sau vezi un film comedie happy intra pe youtube si vezi faze comice thinking

| Symona a răspuns:

Incearca sa citesti ceva nou, sa vizionezi un film nou, sau sa vezi o emisiune educativa, cu siguranta nu te vei plictisi.Bafta.winking

| aditzuca a răspuns:

Te plictisesti? impuscate

| @@ a răspuns:

Iti pregatesti sicriul

| kesha:D a răspuns:

Sh eu ma plictisesc de moartecrying((( (odata mi-am facut un id nou pe care m-am dat drept alta pers`` sh mi-am batut joc de niste prosti care ma enervau``stiu ca suna prostesc da nah...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asculta muzica, citeste o carte, stai pe mess, vorbeste la telefon, probeaza haine, mananca, iesi la plimbare, fa-ti unghiile...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ies eu cu tine in oras daca vreihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te plictisesti iesi cu prietenele prin parc sau du-te la cinema