| DoriB20 a întrebat:

Ce pot sa-i cumpar unui coleg de clasa de Craciun? Noi,=, de Craciun facem cadouri intre noi si prin tragere la sorti mi s-a nimerit el.Suntem pe a 12-a,problmea e ca e un tip foarte elegant,gen business-man, oricum asta vrea sa se faca(merge in Danemarca la facultate)deci va dati seama nu e orice baiat...As vrea sa ma incadrez undeva pana in 80 de lei cu un cadou simplut, semnificativ.Ce ziceti?

1 răspuns:
| Diannemarie a răspuns:

Tinand cont de faptul ca genul "businesss", ai putea sa-i cumperi o agenda pentru anul 2017 sau exista acele "seturi" gen stilou si portofel, de exemplu. Cred ca te incadrezi in 80 de lei si cu o esarfa ceva mai eleganta pentru barbati. Bafta!