| Butsilee a întrebat:

Ce pot sa iau pentru un revelion, ma refer la ciocolata, chipsuri, sucuri; chestii din astea ce puteti sa-mi recomandati? dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| princessmary a răspuns:

Mezel:salam, sunca, castraveti, paine, cascaval, salata
gustare:chipsuri(toate aromele)salatini, covrigei, alune, prajituri, fursecuri
bauturi:suc(7up, pepsi, mirinda, sprite, lemon), samapanie(preferabil de copii cred ca aroma capsuni{nu vrem sa ne imbatam})

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cumpara fundite, daca tot is cu asa mare importanta, cautare!
Vezi tu unde le prinzi, cu ce le mananci - te descurci.

| Butsilee explică:

Da si sampanie thinking am uitat sa mentionez...straight face

| LCD a răspuns:

Noi facem platouri cu : sunca, salam, rosii, castraveti, cascaval. O sa cumparam sau o sa facem noi diferite salate si o sa cumaram crochete.
pe langa : chipsuri, covrigi si ceva dulce.
+ bautura... laughing (de toate)
distractie

| Lora_6439 a răspuns:

Pai ia ce-ti place; ce le place tuturorhee hee Ciocolata ai putea sa iei Shogetten pentru ca e deja "feliata" si e foarte buna. Chipsuri poti sa iei de care vrei tu si sa le pui intr-un bol, iar sucuri. la fel. ce vrei tu happy. Eventual naturale ca sunt mai sanatoase. Ar fi ok si o sticla-2 de Pepsi sau Cola pentru ca se pot bea cu tarie. La fel si apa. Unii o beau cu vin. Poti sa mai iei alune de padure sarate, biscuiti salatini, covrigei si fursecuri. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampanie de copii?raised eyebrows
Merge daca aveti sub 15. daca nu merge sampanie sampanie.
Unde ma duc eu au luat si votcarolling on the floor
Eu oricum nu beau. da ce o sa faca ceilaltziirolling on the floor
Da. nu uita LAMAII
rolling on the floor