| AddeAndre14 a întrebat:

Am o gramada de cosuri pe fata si puncte negre..am urmat cica niste tratament de pe net si nu merg.m`am dat si cu niste creme cu menta de la nivea sau astea care sunt.dar tot nu au trecut.Ce as putea sa folosesc? Recomandari pentru ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| BLeur a răspuns:

Bună.

Tratamentele de pe net sunt nişte rahaturi. No, deci faci aşa :
Te duci la farmacie, oricare nu contează şi spui la dobitoacele alea să îţi dea o soluţie pe nume Zineryt şi spui să ţi-o prepare ele acolo, pentru coşuri le usucă şi dispar. Punctele negre, încerci să faci şi tu să nu se mai vadă, dar cred că tot de la soluţia asta dispar.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add: outlawzzzzz

2 răspunsuri:
| Veromi321 a răspuns:

Draga solutia e din interiorul organismului tau si ceea ce tu mananci. Daca te intereseaza iti recomand firma de plante Fares Orastie. Trebuie doar sa intri pe site-ul lor www.fares.ro si sa vorbesti cu medicii de acolo. Ei iti vor recomanda un tratament personalizat super ok.

| RiRikk a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un medic daca problema e destul de grava si de mai mult timp. El iti v-a spune exact ce trebuie sa faci.
Ps: Ai grija cu cremele pe care le folosesti si fii atenta la ingrediente. Poti sa fii alergica la ceva si atunci se v-a inrautati situatia.
Uite aici cate site-uri care te pot ajuta:
1.http://www.unica.ro/......26468.html
2.http://www.perfecte.ro/......sebum.html
3.http://www.acasatv.ro/......negre.html
Sper sa te fii ajutat. Bafta!