| skatepdro a întrebat:

Ce pot sa vorbesc cu prietena mea nimeni nu are un subiect... ne plictisim ceva vre`un subiect cevabig grin? va rog

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Buna! Nu trebuie sa iti dam noi subiecte de vorbit. Daca ai ales-o pe ea ca si ''iubita'' ta. Inseamna ca aveti mai multe subiecte in comun, nu?
Vorbiti despre asta.
Nu cred ca potii fii cu cineva cu care sa nu ai nimic in comun si nimic de discutat.

2 răspunsuri:
| Anonymuss_1194 a răspuns:

Adevar sau procent, ce credeti despre sexul opus, chestii intime, vise despre viitor, etc. Nu ma supar daca imi dai funda/vot ceva

| WooppS a răspuns:

Deschide un subiect! de ex afla ce serial ii place si uitate si u la 2-3 epbig grin sau afla ceea ce ii place si discuta cu eeabig grin.da daca nici nu stii ce sa vb cu ea.nu va dura mult relatiasmug