| BloodyDress a întrebat:

Ce pot scrie intr-un caiet care nu este jurnal, nu vreau nici oracol doar un ciet al meu?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Fa exercitii suplimentare la mate...straight face

| Sunnyツ a răspuns:

Buna! Am si eu un asemenea caiet. De obicei scriu in el micile mele realizari. Gen: poezioare compuse de mine, sau versuri speciale, sau centece compuse de mine. Sau pur si simpu niste idei sau ganduri! big grin

| kissmebaby33 a răspuns:

Si eu am un caiet asemanator si scriu cantece compuse de mine,citate care-mi plac,desene facute de mine,abtibilduri, primul trandafir primit de la pr meu, si alte suveniruri biletele

| CocoMexii a răspuns:

Poti sa scrii despre cantaretii tai preferati, sa lipesti articole, sa scrii despre prietenii tau, tot ceea ce iti place sa faci pune-l in acel caiet... poti desena ceva daca esti pasionat... include-ti viata pe care ti-o doresti, poti face foarte multe dupa parerea mea xoxo

| kitishor a răspuns:

1.Un jurnal secret.
2. Oracol
3. Teme suplimentare
4. Sa inventezi poezii
5. Sa lipesti articole & pareri
6. Album Photo!

| ChrisIwal a răspuns:

Propozitilaughing

| vladutz333 a răspuns:

Eu am un caiet foarte interesant dala cu arc foarte fain si am scris in el despre hobby-ul meu ACTORIA am scris definitia ei am scris actori eu sunt foarte interesat de actoria manifestata prin comedie si am scris actori preferati emisiunea actorului meu preferat sau fileme in care a jucat el am scris despre personajele jucate de el am scris si despre personajele inventate de mine pe care le interpretez in fata oglinzii si am scris scurte scenarii

| petricanoana a răspuns:

Parerea mea, poti scrie parerile tale personale, mai precis imi place de pentru ca nu imi place de ea ...pentu ca sunt chiesti super si eu am un caiet studentesc si mi-am scris multe chiestiii pe care majoritatea sunt cu gasca de prieteni! O sa-ti placadar la un momendat te vei plictisii.