| anamariacool12 a întrebat:

Hey eu am un caiet de romana si nu stiu ce pot sa scriu in el.Si nu vreau sa il fac oracol sau jurnal si nici sa-l folosesc pentru scoala. Funda la cel mai bun raspuns pup.

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Incepe sa scrii o carte sau un volum de povesti. Transforma-l in ceva personal in care sa scrii fiecare gand si idee trasnita pe care o ai de sarbatori si in restul anului.

3 răspunsuri:
| lLexii a răspuns:

Compune melodii! =p~

| boranescu99 a răspuns:

Salut! poti sa iti scrii tot ce faci in fiecare zi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu scrie nimic. Lasa-l gol si asteapta pana cand ti se va indeplini cea mai mare dorinta iar apoi scrie-ti dorinta in el si cum s-a intamplat.