| Otilikaa a întrebat:

Ce poti sa faci atunci cind esti îngrijorata si vrei sati calmezi nervii?

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Să înveți gramatica limbii române.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,cu totii trecem prin astfel de momente si nu este tocmai usor sa te calmezi, sa nu te mai gandesti la acel lucru care te-a adus in starea respectiva dar incearca sa iti gasesti o ocupatie atunci, pe moment. Uita-te la un film, suna un prieten, citeste o revista de moda ...etc.Vei vedea ca iti va fi mai bine.Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te speli cu apa rece pe fata, sa numeri in gand pana la 10 si sa expiri incet, sa te gandesti ca nu merita sa te enervezi degeaba.