| poiuiyhvb a întrebat:

Ce poti sa vorbesti cu un baiat pe messenger?
"ce faci?
bine. tu?
bine."
Si dupa?

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Mai mai ne faci de ras suntem arhicunoscute pentru faptul ca vorbim mult, mult, mult si esti in pana de idei? rusinica! Cere-i un program ceva, prefa-te ca nu stii, vezi ce jocuri il intereseaza si zii sa te invete, poate ii place fotbal discuta de asta chiar daca habar nu ai ce zici acolo tu nu te opri, de scoala, de teme, de profi, de vacanta de vara unde merge de ce cu cine prostioare din astea

7 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Auzi ce ore avem azi...
Jucati un pool, mconquistador,
Te interesezi de formatia/ cantaretul lui preferat, si il intrebi despre el, ii spui ca si tu asculti...
-auzi, ne asculta la ceva azi?
- cu ce echipa ti?
-a cu aceeasi echipa tin si eu...
Daca are hi5, ii trimiti o cerere de prietenie, ii lasi cateva comm-uri, apoi ii zici sa-ti lase si el cateva.

Fundita.../?

| TąNyą a răspuns:

Ce ai mai facut/cum mai merge. cum e cu love tongue laughing etc

| Aicilef a răspuns:

Pai.nu stiu, vezi sh tuh.intreaba'l ce hobby are sh discutzi pe tema asta cu el.sau vb despre scoala

| Octavutzu a răspuns:

Punel si tu sa zica despre el, ce ii place sa faca, despre muzica. intreba-l si tu cum ii place sa fie fata perfecta chesti din astea... apoi intrand in discuti din astea sunt sigur ca o sa iti vina idei pe parcurs.

| TuSiEu'Ba a răspuns:

Depinde care este relatia ta cu el.Gaseste motive sa te bagi cu el in seama.Subiecte de vorbit.Succes:*! Primesc fundita?blushing big hug pwpiciii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In functie de cat de bine il cunosti si de care este relatia ta cu el. daca va cunoasteti prea putin sau nu ati mai vb pana acum, ar tb sa ii pui intrebari despre el, sa te arati curioasa de el(cum de fapt si esti, nu?) si sa legi in mod natural o intrebare de alta...
daca ati mai vorbit, poti sa aduci vorba despre ce alte lucruri ati mai vorbit pana acum...
sau poti sa afli de la altcineva ce ii place, ce hobby-uri are si apoi sa deschizi o discutie despre asa ceva...
sau poti sa gasesti un pretext*ai nevoie de un curs, o carte, etc. si il intrebi daca nu o/il are el cumva...
good luckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum la scoala de expl?, sau ce mai faci inegeral? te ocupi cu un sport ceva?, cum sora/fratele? peurma ce fel de muzica tu asc?, spune vreun film interesant? da care este filmu tau preferat? si incerci sa gasesti o tema care il kointereseaza si gta