| Boundless a întrebat:

Ce sa vorbesti pe messenger cu o fata despre care nu stii nimic. Adica ii spun "buna", "buna", "ce faci?", "bine tu?", "bine" si dupa nu mai stiu ce sa-i zic. Ce subiecte sa abodrez? Cum sa vorbesc cu ea? adica in ce fel.

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

"Ce-ai mai facut la scoala"
"Unde ai facut 1 mai "
"Ce faci sambata?"
"Ce muzica asculti?"
"Ce filme iti plac?"

Gasiti un subiect comun.

5 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Daca exista acea chimie intre voi o sa vina de la sine si conversatia! Pe parcurs o sa vorbiti din ce in ce mai mult! Succes.

| AndyLavy a răspuns:

Scoala, muzica, filme, ce vrea sa faca in vacanta, pe viitor, unde vrea sa isi continue studiile, ce ii place, ce nu ii place, in general, sau la ceva anumite, ce mancaruri ii plac, ce face in timpul liber.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Păi tu greşeşti încă din start. Nu aşa se abordează.

| bobolina27 a răspuns:

Buna!
Fii foarte calm si sociabil.Imagineaza-ti ca e o prietena, intreab-o diferite chesti despre ea(gen:in ce clasa e, la ce scoala merge, unde locuieste) fii foarte deschis si pune-i cat mai multe intrebari, fai in asa fel incat s-o cunosti din ce in ce mai mult.
Succes! :*