| Butterfly1 a întrebat:

Poti sa vorbesti cu mai multe persoane pe yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| isabella_3659 a răspuns:

Da... poti
alegi optiunea Actions... apoi Invite to Conference... si vei selecta apoi prietenii cu care vrei sa vorbesti si se va deschide o pagina de messenger unde puteti vorbi toti

28 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Normal

| Cezar a răspuns:

Adica de ce sa nu poti?

| andrey910 a răspuns:

Normal

| ItDoesntMatter a răspuns:

Da, doar ca de obicei sunt pe invisible si pornesc eu singura discutia, astfel vorbind doar cu o persoana.
cand sunt online vb cu vreo 2-3 deodata happy

| mihaela0205 a răspuns:

Da normal ca poti. Poti cu cate vrei tu. dar cati ani ai de intrebi?rolling on the floor

| mmary a răspuns:

Da bineinteles!happy

| danny99 a răspuns:

Da bineinteles si poti fi logat pe mai multe id-uri deodata daca ai yahoo multimessenger

| Zenga210 a răspuns:

Normal ca da...

| pisioi a răspuns:

Cu mai multe deodata? da:! pe conferinta.happy faci conferinta.tongue

| mekata a răspuns:

Conferintawinking

| boy95boy a răspuns:

Da.
Iti trebuie Multi messul.
Il gasesti pe google scrii download multi mess...
Sper ca te-am ajytathappy

| RiRihXd a răspuns:

Da, puteti face conferinta. Dupa dai clc pe persoana dorita, o sa apara Conference. Dai click, apoi selectezi persoanele cu care vrei ca votbesti.happy Sper ca te-am ajutat.happy

| RiRihXd a răspuns:

Clik, scuze.

| Marina_4164 a răspuns:

Da pe conferance... dal vrei mai multe infosrmatii dai add l id d3yutza.blondutza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da normal ca poti vorbi cu mai multe persoanetongue dai click pe id-ul fiecaruia din lista ta.tonguebig hug dEe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, normal.

| Yoana a răspuns:

Normal ca dahee hee

| asdfghjklmnb a răspuns:

Normal!

| Oani a răspuns:

Da.in conversatie. funda?

| M00tssuuLLee a răspuns:

Dalaughing logic

| deux a răspuns:

Pai normal ca da, dai click pe oricare id din lista ta, si vorbestihappy

| Pauleboy a răspuns:

Desigur.
cu toti pe care ii ai in lista.

| siminutzza a răspuns:

Da

| Biianca81215 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu toti daca ai id lor

| FuKi a răspuns:

Da prin conferintahappy

| Butterfly1 explică:

In acelasi timp.

| bubuXD a răspuns:

Da

| Cindy . ♥ a răspuns:

Da