| yyyyy a întrebat:

Ce preferati mai mult? lb romana sau matematica? de ce?

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Prefer limba romana. Mi se pare mult mai usoara. Pur si simplu nu pot intelege matematica, oricat m-as stradui.

| DeEAஐ a răspuns:

Mie mi-a placut lb romana cat am fost la liceuhappypentru ca ma puteam exprima, si imi era recompensata creativitatea! in schimb daca eram atrasa de literatura bineinteles matematica nu m-a atras in nici un fel! ori esti pe uman ori pe filohee heeintelegi?

| Medeea_3616 a răspuns:

Romana.
Ma ajuta sa ma exprim,sa compun,sa comunic,sa inteleg,si multe altele.
Mate,nu,nu e pentru mine. Urasc Profilul Real.
Ador Profilul Uman:X
Matematica e prea complicata, o inteleg, dar nu-mi place.