| Alex892 a întrebat:

La ce liceu doriti sa mergeti dupa examene? Si ce preferati matematica sau romana?

7 răspunsuri:
| Veverita a răspuns:

Eu sper sa intru la profilul mate-info intensiv engleza...imi place mai mult romana chiar am si rezultate la olimpiada la judet, dar profilul asta e singurul acceptabil de la mine din oraselbig grin tu la ce vrei sa mergi? ce ti se pare de viitor? si bafta la examene ca avem nevoie!

| cristinuka_8768 a răspuns:

Prefer mate si as vrea sa intru la mate info grafica digitala
u?

| vlad_2650 a răspuns:

Stiinte ale naturii,Forestier, prefer romana, mate sunt praf

| ElenaGeorgi a răspuns:

Eu voi da la matematica-informatica. Prefer matematica big grin

| Akka a răspuns:

Cred ca ma voi duce la Ion Creanga (Bucuresti) sau Matei Basarab...dar la filologie :X prefer romana smug XD

| KidoPink a răspuns:

Eu prefer romana si as vrea sa intru la liceul de arte Sibiu.

| Alex892 explică:

Voi incepe eu...eu prefer matematica si as vrea sa pic ori la Ion Creanga ori la Cantemir