| matadoru a întrebat:

Ce preferati mc donalds sau kfc? si cand mergeti la unul dintre ele de obicei ce va luati?

Răspuns Câştigător
| Alina_9354 a răspuns:

KFS:X Crispy Strips:X le ador:X

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Detest mancarea de McDonalds. Toata are acelasi gust, miroase a grasime ranceda si painea e dulce si are gust de plastic. Mananc arareori placinta cu visine, in rest, eventual fresh de portocale sau shake de ciocolata (din ce in ce mai rar). De la KFC mananc arareori, mai ales bucati de pui fiindca nu pot manca iute. Imi place foarte mult sosul de maioneze cu usturoi, desi nu pot manca decat putin (ca fac indigestie).

| Atotstiutorul a răspuns:

Depinde de stare, manac si de la kfc si de la Mc, kfc-Meniu crispy strips iar de la Mc-Meniu Big Mac.

| zanesiprintese a răspuns:

Imi plac amandoua si-mi displac amandoua. De ce?
Imi place sosul de usturoi de la KFC si crispy, dar imi si displace ca am avut probleme cu budalaughing. Cunosc persoane care au patit la fel. Si plus ca un coleg a lucrat si mi-a spus ce si cum fac cu ele... :-&.
Mcdonald's-ul... Eram innebunita dupa el cand eram mica, dar s-a cam fasait. In schimb springtime-ul il frecventez foarte deslaughing

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

KFC.
Imi place mult Crispy Strips si meniu twister.

| rolly14 a răspuns:

Mc donalds...imi iau happy meal sau big mc...

| casy14channel a răspuns:

Pai ni ultimu timp KFC si in ultimu timp imi iau snack box cu crisspy si cu sos(si cu suc), sau un meniu bonus

| nikki_6730 a răspuns:

Prefer mc donalds...de obicei imi iau happy meal si inghetata mcflurry

| pisicutzarea666 a răspuns:

De obicei merg la KFC cu prietenii si ne luam Crisspy Stripshappy la McDonald's nu am mers de catziva ani, deoarece la Mall-ul unde mergem noi nu exista decat KFC, Spring Time si Burger King