| betty17 a întrebat:

Ce preferati, sarut french sau normal? de ce?big grin

15 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Ambele, depinde de ocazie tongue
Shinwinking

Shin
| Shin a răspuns:

Bine spus Legiutoare. happy
Shin

| viatadecacatt a răspuns:

Ambelesmug

| MonicutZZa a răspuns:

French kiss pentru ca doar pe asta l-am incercat. O singura data m-am sarutat normal si nu prea cred ca sarut bine simplu, in schimb la french am experienta:->

| Allegria a răspuns:

French. e mai nebunesc!

| lostcontrol12 a răspuns:

Depinde in ce imprejurari.in general, ambele, dar in anumite situatii nu merge primullaughing

| zumba zumba a răspuns:

French e mai modern.

| デイダラくん a răspuns:

French ca ala normal e naspa

| ριтʏcнα a răspuns:

As prefera un sarut normal deoarece este mai frumos (asa mi se pare)

| Minty a răspuns:

kisscu:-p

adica french kiss

| Smokethatshit a răspuns:

French kiss normal, acum depinde si cu cine te saruti. daca te saruti cu persoana iubita, absolut, alegerea mea este french kiss!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare are farmecul său. Unul te pregătește, altul îți este furat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer sarutul normal...tongue

| cristina_6683 a răspuns:

Eu zic ca sarutul normal e de inceput iar mai tarziu si french... mie mie sa pare ca sarutul normal si putin mai lung e mai romantic ...parerea mea

| tpuhelp a răspuns:

Normal