| anonim_4396 a întrebat:

Ce preferi dintre:
O fată cu sâni mari și cu fund mare dar mai puțin frumoasă și enervantă sau o fată plată ca asfaltul dar drăguță și amuzantă?

13 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Aia plata si draguta.

Motivul e simplu, cu o mica investitie, ii pui silicoane si te-ai scos.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Niciuna.

| Plato a răspuns:

Cea draguta si amuzanta. Aspectul e irelevant, poate vor baga si copiii la cap treaba asta intr-o zi.

| raMLesS a răspuns (pentru Plato):

Vrajeala.
Poti te rog sa nu mai faci propaganda cu prostie?

| Plato a răspuns (pentru raMLesS):

Dar tu cu superficialitate?

| raMLesS a răspuns (pentru Plato):

Nu sunt superficial, aspectul fizic conteaza.

| Plato a răspuns (pentru raMLesS):

Poate undeva la 10-15%.

| Endoryus a răspuns (pentru raMLesS):

Nu iti bate capul. Ai mai multe sanse sa inveti o maimuta sa joace poker.

| Endoryus a răspuns:

O fata cu sani frumosi ( nu pepeni), fundul mai marisor, draguta si amuzanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt pervers.ma intereseazã doar fundul si tâtele, nu pe aspect dragut la fata aia e noroc de la natura. plus daca e enervanta Nu ma pune nimeni sa stau in preajma ei, doar fac sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe cea plata ca pamantul laughing

| Kerre a răspuns:

Pai cred ca o fata draguta si amuzanta care stie sa se comporte este cu mult mai sus decat o fata cu sanii si fundul mare. Infatisarea este irelevanta, conteaza ce ai in cap si cum stii sa te comporti si descurci in societate, dar din pacate aceasta parte se cam pierde in zilele noastre.

| Treaem24 a răspuns:

Caracterul contează mai mult ca aspectul degeaba arata bine daca nu stie sa se comporte