| anonim_4396 a întrebat:

Ce presupune informatica?(adica ce trebuie sa stii). Este grea?

5 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Programare in pascal sau c++ depinde de la clasa la clasa oricum e foarte grea )

| Duucu a răspuns:

Legat de calculator.Software si Hardware.

| cosmin1211 a răspuns:

E destul de grea, dar odata ce o inveti va fi tare distractiv sa te joci cu ea.winking

| DiDix11 a răspuns:

E naspa si grea, adica ce faci in scoala generala e cum sa deschizi calculatoru prosti la liceu e greul...si e naspa rau si nimic din ce faci in generala, am vaut un subiect de teza si erau chestii multe cu 0 1 si, si :tot felul de diacriticethinking unii zic ca e usor dar mie mi se pare oribil

| Crystyan123 a răspuns:

Este un fel de matematica la liceu...