| any007 a întrebat:

Este cineva care face facultatea de medicina in iasi? as vrea sa stiu daca e chiar atat de grea cum se presupune...cata chimie trebuie sa stii si cati ani (de chimie)faci? mersi mult.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Facultatea de medicina este foarte grea, dar foarte frumoasa si plina de satisfactii. Pe vremea mea, adica intre 1997 si 2003, la Craiova se facea un an (doua semestre) de biochimie care era foarte grea si foarte vasta.

1 răspuns:
| i.love.me a răspuns:

Am o ruda care a terminato scolo.este destul de greu ce'i drept