| cei8mai8caprui8ochi a întrebat:

Ce pretentii aveti de la sot/sotie? cum arata portretul fizic si moral al viitorului sot. viitoarei sotie( cum v-ati dori sa fie)?

3 răspunsuri:
| xLove a răspuns:

Portret fizic:
Cred ca singurul criteriu care conteaza cat de cat este sa fie mai inalt ca mine.

Portret moral:
Mi-ar placea sa fie de gasca, sa nu fie un tip exagerat de serios. Vreau sa fie intelegator, capabil de a putea intretine o familie din toate punctele de vedere, fidel si devotat. Eu sunt o fire foarte visatoare, si mi-as dori un sot care, in momentele in care,, visez'', el sa fie acolo, langa mine, sa ma trezeasca la realitate. Vreau sa fie protector cu mine, sa aiba grija de mine si sa nu lase pe nimeni sa ne calce in picioare familia.

Numai bine!

| cei8mai8caprui8ochi explică (pentru xLove):

Super! like it and you!