| shadow23 a întrebat:

Ce produse cosmetice ai dori sa ai si de ce? funda pentru cel mai detaliat si simpatic raspuns.

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

As dori toate felurile de produse kosmeticehee hee, cred ca orice fata si'ar dori. mi'ar place sa am toate kulorile de rimel, rujuri roz, gloss'uri, farduri din toate nuantele, dar sa fie kremoase lucioase si cu sclipicitongue, fond de ten, sa fie fata impekabila, tus de ochi, gene false, muuultetonguetongue.

1 răspuns:
| shadow23 explică:

De pe site-ul acesta : www.orchideablu.ro