| 4bya2000 a întrebat:

Ce profiluri foarte bune pentru liceu stiti? fundahappy

Răspuns Câştigător
| QuadruplePersonality a răspuns:

Profilul bun pentru tine e cel la care te pricepi cel mai bine.
Profilele tehnologice sunt bune pentru că îţi asigură oarecum un viitor, poţi să te angajezi imediat după ce termini liceul.
Matematică - Informatică e destul de uşor dacă îţi merge mintea la mate, dacă nu iei în considerare că ai m1 la bac, dar măcar nu dai teze la Latină şi Istorie, ca la filologie şi ştiinţele naturii, care sunt totuşi profile bune dacă ai înclinaţii. Ştiinţele naturii se bazează pe biologie chimie, deci ar fi iar un profil bun, dacă te descurci mai bine pe latura asta.

Răspuns utilizator avertizat
| QuadruplePersonality a răspuns (pentru 4bya2000):

Pentru puţin, succes!^^