| zuzuliana a întrebat:

Ce program de modificat poze este cu ajutorul caruia... poti schimba fundalul pozei.adica poza sa iti fie facuta la munte si tu poti schimba fundalul sa fie la mare...big grin

17 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Photoshop.

| Casiana a răspuns:

Oare merge cu gimp?

| cyufulyky a răspuns:

Photo brush sau intra aici www.picnik.com e prea super site-ul:X

succes!

| Swabia a răspuns:

Photo Editor!

| Bloo2 a răspuns:

Photoshop cs2, cs3...cu ala poti sa faci orice in materie de fotografii big grin.

| snepy a răspuns:

Gimp, Photoshop

| alle529 a răspuns:

Vezi pentru imikimi.com poate gasesti acolo k sunt o gramada de fundalurihappy

| cappodonna a răspuns:

Fotoshop. http://adobe-photoshop.en.softonic.com/. E cel mai bun dupa parerea mea. Poti sa te pui cum ca ai sta si pe luna :d
Daca stii putina engleza o sa al downlodezi de pe ce ti-am dat eu si treci la treaba.SUCCES

| cutie a răspuns:

straight face Photoscape? dar nu cared...

| aragon18 a răspuns:

Adobe Photoshop

| dyana99 a răspuns:

Pizzap cauta pentru ca acolo poti face modificari dupa dorintele tale. Daca nu stii cum iti las id meu de mess si am sa-ti explic:dianagiurgiuman

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Magic photo editor...

| Boby a răspuns:

Cu gimp dar este destul de greu
daca vrei sa stii cum se foloseste ai o serie de filme care te vor ajuta
http://www.videotutorial.ro/? cat=2310

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Photoshop sigurwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimp, photoshopbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pizap :d e onliebig grin