| Katomi a întrebat:

Ce programe de decupat poze stiti? De exemplu am o poza cu un vultur laughing si alta cu un peisaj de munte si vreau sa decupez vulturu si sa il pun la peisajul de munte. Sper ca ati inteles. Vreau ceva gen en pizzap. Dar editoru ala nu imi place ca imi amorteste mana pana termin eu de decupat laughing Si sa a fie online daca se poate. Da ca nu. nu e nici o problema. Multumesc anticipat. Funda + vot

5 răspunsuri:
| IntodeaunaPunPariuCuViata a răspuns:

Buna,eu folosesc pizap
http://pizap.com/

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

Pizap :]
e cel mai bun!

| EmaCha a răspuns:

Ai putea incerca paint-ul din windows, dar probabil ca vei intampina aceeasi problema ca si la pizzap...ai mai putea increca photoscape, dar nu-l gasesti online! imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult!