| Katomi a întrebat:

Ce programe de decupat poze stiti? De exemplu am o poza cu un vultur laughing
si alta cu un peisaj de munte si vreau sa decupez vulturu si sa il pun la peisajul de munte. Sper ca ati inteles. Vreau ceva gen en pizzap. Dar editoru ala nu imi place ca imi amorteste mana pana termin eu de decupat laughing Si sa a fie online daca se poate. Da ca nu. nu e nici o problema. Multumesc anticipat. Funda + vot

1 răspuns:
| Wooky a răspuns:

Eu folosesc Photofiltre. Este bun. Poate face multe lucruri pe care le face Photoshop.Si este mult mai simplu de folosit decat Photoshop.