| marialungu a întrebat:

Ce programe sunt necesare sa le ai la pc? dau funda, in afara de anti virus

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai in primul rand un program de optimizare gen tuneup utilities sau glary utilities,asta daca vrei sa-ti pastrezi windows-ul fara erori si intrai invalide in registri! Restu programelor winamp,bs player, messenger, ut0rrent,nero,aplex,photoshop,slimsdrivers,winrar,daemon tools sunt optionale.

2 răspunsuri:
| LadyAdda a răspuns:

Ti-am trimis mesaj nu am putut sa las comentariu

| Eღilia62 a răspuns:

Uite aici o lista facuta de mine http://roblogstar.blogspot.com/......-dupa.html M-am gandit 2 zile la ce trebuie sa pun in ea :))