| Cold a întrebat:

Zicetiimi si mie un anti-virus bun in afara de nod 32 si kaspersky :-&

Răspuns Câştigător
| RaR a răspuns:

Avg 9 si il poti lua de aici http://www.softpedia.com/get/Antivirus/AVG-Free-Edition.shtml funda?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Avira

| danteluta a răspuns:

Avast -e foarte bun

| Anonimous_4345 a răspuns:

Avast professional ( asta il instalez si eu ), AVG antivirus 9. 0

| Drauzy a răspuns:

Avast happy e super numai ca daca nu ai licenta nu prea faci fata

| adelle23 a răspuns:

Avast

| Cold explică:

Mulumesc la toti :X:X:X:Xlove struck pakat ca nu pot sa va dau funda la toti scuze straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira

| zayidee a răspuns:

Incearca avast, eu il am de vreun an si ceva, si nu am avut nici o problema.

| agent003 a răspuns (pentru zayidee):

Ian pune tu kaspersky si dai scanare si ai sa vezi cate probleme o sa apara