| Emita1998 a întrebat:

Cum pot scapa de virusi in afara de cu anti virus ce trebiue sa fac?Dau Funda!big grin

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarcă şi instalează Malwarebytes' Anti-Malware, este gratuit şi îl găseşti pe site-ul oficial, este şi cu interfaţă în limba română. După instalare dai Actualizare şi apoi dai o scanare completă şi ştergi din Carantina viruşii găsiţi. Succes şi numai bine!

| nomoretears1111 a răspuns:

Daca ai deja virusi in calculator, poti scapa doar cu un program antivirus.sau poti sa dezinstalezi windows-ul si sa il reinstalezi. in felul acesta, insa, vei pierde foarte multe fisiere stocate in calculator.

| Emita1998 explică:

Imi dai si site?