| albertoy21 a întrebat:

Ce puteri ati vrea sa aveti daca ati putea sa va alegeti

Răspuns Câştigător
| Popcorncubranza a răspuns:

Sa pot copia orice putere vazuta la TV in filme sau muzica big grin laughing

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Frumoasa intrebare, ma gandesc din cand in cand la asta happy
Pai as alege:puterea de a controla vremea si gandurile oamenilor, de a citi gandurile, invizibilitatea, puterea de a trece prin pereti, obiecte etc, ochi cu laser, si sa zbor.Cam atat. smug
De ajuns, nu? laughing

| Tourniquet a răspuns:

Sa fiu de varsta care sunt acum, sa fiu invizibila, sa pot trece prin lucruri, sa pot citii gandurile, sa fiu nemuritoare. happy

| MiyakoSaki a răspuns:

Sa fiu sincera mi-ar placea sa ma teleportez, sau sa trec prin lucruri si mi-ar mai placea sa-mi schimb forma sau varsta si sa fiu invizibila.cam atata.

| shtefy a răspuns:

Sa ma teleportez si sa fiu invizibil laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fiu un inger dar fara sa mor sau macar sa am aripi:X

| OanaKJY a răspuns:

Hmmm...
Sa citesc gandurile, sa ma fac invizibila, sa zbor, sa pot calatori peste tot, si sa opresc timpul. ohh yeahbig grin