| Miha1308 a întrebat:

Ce remedii cunoasteti impotriva caderii parului? In ultimul timp imi cade foarte mult par, in special cand fac baie. Unele persoane mi-ai spus ca ar fi pe baza nervoasa, dar mentionez ca in ultimul timp nu am fost stresata sau chestii de genu.Va multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Crește consumul de fructe și legume proaspete care sunt o sursă de vitamine.
Uleiul de ricin ajută la oprirea căderii părului prin masaj al scalpului și după 2 ore îl speli cu un șampon vitaminizant.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Http://www.pcfarm.ro/......ntru-Femei

se gaseste in farmacii