| eveline_9271 a întrebat:

Ce responsabilitati ai odata cu implinirea varstei de 18 ani? Cat de independent ar trebui sa fii la aceasta varsta?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai, atat de independent incat sa poti avea o slujba, sa iti platesti amenzile singur, si chair sa ai propria casabig grin acum nu zic sa te casatoresti la 18 anirolling on the floor insa na se poate si asa dar din punctul meu de vedere e o varsta prea frageda pentru casatoriebig grin

| A_7901 a răspuns:

La 18 ani esti responsabil pentru propriile fapte, nu ii ia nimeni la intrebari pe parinti daca faci tu o prostie. Ai drept la vot si trebuie sa ai un loc de munca sau sa fii student.